DJEČJI TJEDAN – 1. DAN, 5.10. – PORUKE DJECE ODRASLIMA

 

Prvi dan D J E Č J E G   T J E D N A u vrtiću smo obilježili izložbom dječjih radova i poruka odraslima ispred naših vrtićkih objekata. Na taj način smo s roditeljima i drugim prolaznicima podijelili radove koje su djeca i odgojiteljice izradili s puno truda i ljubavi, a koji nas mogu podsjetiti na to koliko naša djeca znaju, promišljaju i (su)osjećaju. Samo neke od njih dijelimo i ovim putem s vama.

Petrinjski gradonačelnik posjetio je našu izložbu ispred objekta Slap. Zahvalnost i veselje, ali i svoje dječje želje s gradonačelnikom su podijelili naši najstariji vrtićanci i na radost prisutnih otpjevali pjesmu Što se u vrtiću radi. 

Dječji Tjedan – Dječji vrtić Petrinjčica – Slap

Povodom međunarodnog dana djeteta Svake godine u prvom tjednu mjeseca listopada obilježava se Dječji tjedan.Uz Dječji tjedan čiji je moto „Ljubav djeci prije svega“, ove godine u Hrvatskoj obilježavamo i 70. obljetnicu osnutka Društava „Naša djeca“ Hrvatske. U obilježavanje Dječjeg tjedna u Petrinji, uključili su se i polaznici Dječjeg vrtića Petrinjčica.

Geplaatst door Portal53 op Maandag 5 oktober 2020