Izvor

U centralnom, ujedno i najvećem objektu vrtića, nalaze se dvije jasličke i četiri vrtićke skupine pod budnim okom dvanaest odgojiteljica. U šest odgojnih skupina upisano je ukupno 136 djece. U ovom objektu nalazi se i velika centralna kuhinja iz koje se hrana vozi u ostale objekte. Tu su uredi psihologinje i referenta zaštite na radu te kućni majstor, krojačica i spremačice. Centralni objekt okružuje veliko dvorište puno zelenila, uređeno raznim spravama. Tijekom ljetnog perioda odgojno-obrazovni rad organiziran je u centralnom objektu za svu djecu. Objekt je obnovljen 2017. godine kroz projekt energetske obnove sufinanciran od strane Europskog fonda za regionalni razvoj i Fonda za zaštitu okoliša  i energetsku učinkovitost.

Adresa: Milana Dujnića 25
Telefon: 044/ 812 – 134