MACA PAPUČARICA  U VRTIĆU

 

Kako bi razveselile vrtićku djecu, u petak, 15. listopada 2021., odgojiteljice iz Oroslavja stigle su u naš vrtić. Za djecu u objektima Slap, Duga i Sunce izvele su predstavu Maca Papučarica, za koju su same izradile scenu, osmislile dramatizaciju, kostime i glazbenu podlogu. Djeca su sa zanimanjem pratila radnju predstave i doznala što se dogodi, ako se šlapice ne spremaju na njihova mjesta. Ujedno, djeca su Maci Papučarici obećala da će brinuti o svojim šlapicama, kako im se ne bi dogodilo, da se kao i djeca u predstavi probude i da nemaju šta obuti. Na kraju predstave Maca Papučarica i ostale glumice, djeci su poklonile papirnate šlapice koje su u tamošnjem vrtiću pripremile za njih. S radošću i veseljem, djeca su prionula ukrašavanju šlapica. Osim što su odgojiteljice iz Dječjeg vrtića Cvrkutić poklonile djeci predstavu, donijele su i donaciju igračaka i likovnog materijala koji su, djeca i roditelji iz  njihovog vrtića, prikupili za male Petrinjce. 

Zahvaljujemo se svima na pomoći, podršci i veselju koje dijelite s nama! 🙂