REZULTATI UPISA U REDOVITI PROGRAM DJEČJEG VRTIĆA PETRINJČICA ZA PEDAGOŠKU GODINU 2022./2023.

 

-> REZULTATI UPISA (preuzmi)

  • Rezultati upisa djece su objavljeni pod šifrom djeteta (UID zahtjeva), a ovdje su upute kako ga provjeriti -> UPUTE-UID-zahtjeva
  • Roditelj ili skrbnik nezadovoljan rezultatom upisa može podnijeti prigovor Upravnom vijeću vrtića e poštom upisi@vrtic-petrinjcica.hr ili poštom na adresu Dječji vrtić Petrinjčica, Milana Dujnića 25, 44250 Petrinja do 28. svibnja 2022. godine.

 

  • Potpisivanje ugovora s korisnicima usluga od 23. do 25. kolovoza 2022. godine. Dijete je upisano u dječji vrtić tek nakon potpisivanja ugovora. Dijete se uključuje u program početkom pedagoške godine od 1. rujna 2022. odnosno kako je to utvrđeno ugovorom.
  • Prilikom potpisivanja ugovora, roditelj je obvezan:
    • dostaviti dječjem vrtiću potvrdu o obavljenom sistematskom zdravstvenom pregledu predškolskog djeteta prije upisa u dječji vrtić,
    • dostaviti presliku iskaznice imunizacije (podaci o procijepljenosti).

 

  • Sudjelovanje roditelja u cijeni programa utvrđuje se u skladu s Odlukom o cijenama usluga Dječjeg vrtića Petrinjčica, Petrinja („Službeni vjesnik“ 24/02, 40/06, 77/19 i 09/22).