Dan otvorenih vrata Ekološkog centra “Vrata Zrinske gore”

U srijedu, 22. svibnja 2024. godine, su Medvjedići iz objekta Kapljica, s odgojiteljicama Teom Ćosić i Sanjom Zagorac, posjetili Ekološki centar “Vrata Zrinske gore” u Prnjavoru Čuntićkom i ušli u svijet zelenila, prirode i drevnih legendi koje su vezane za područje Centra.

Medvjedići su se tako uputili, s našim voditeljem Slavenom Ličinom, u potragu s za blagom koje je skriveno negdje u okolici Centra. Opremili smo se istraživačkim instrumentima, opremom i potrebnim informacijama, a usput smo učili o prirodi i kako se snalaziti u njoj dok smo u potrazi za blagom i zmajem koji ga čuva.

Dok nam je voditelj Slaven pričao priče o blagu, staroj utvrdi i zmaju, marljivo smo istraživali i na kraju se naš trud isplatio te smo blago pronašli! Za proslavu smo se počastili za naš trud i rad te smo naš kratak, ali jako zabavan izlet zaokružili igrom uz rijeku Petrinjčicu. Zahvaljujemo se Ekološkom centru “Vrata Zrinske gore” što su nas lijepo ugostili i nastavili suradnju s nama!