Dječji vrtić Petrinjčica ekipni prvak u plivanju!

U petak 24. svibnja 2024. godine je na Gradskom bazenu u Sisku održano natjecanje u plivanju za djecu predškolskog uzrasta dječjih vrtića iz Siska, Petrinje i Popovače. Djevojčice i dječaci su se natjecali u malom bazenu u plivanju na 25m s daskicama te u velikom bazenu u plivanju na 25m slobodnom tehnikom i pokazalo se da se sav trud i rad kroz termine plivanja svakog utorka isplatio! Ekipno smo zauzeli 1. mjesto među prisutnim vrtićima, a pojedinačno su naši mališani pokazali izvrsne rezultate.

Tako je u malom bazenu Lucija Vuić osvojila prvo mjesto dok su Lara Krčelić i Viktor Sklezur osvojili drugo mjesto u svojim kategorijama. U velikom bazenu smo također bili uspješni! Roko Roganec je osvoji prvo mjesto dok su Tonka Roganec i Noa Švehar osvojili treće mjesto. Iskrene čestitke svim mališanima koji su se došli natjecati, družiti i navijati te čestitke našim plivačima koji su predstavili naš vrtić u najboljem mogućem svjetlu!