DND Petrinja – TERAPIJA IGROM

DND Petrinja – TERAPIJA IGROM

 

Dragi roditelji,

prenosimo obavijest s Facebook stranice Društva “Naša djeca” Petrinja o mogućnosti uključivanja djece u terapiju igrom. Informirajte se i iskoristite ovu sjajnu priliku!

 

????TERAPIJA IGROM ????
 
Dragi roditelji,
nastavljamo s provođenjem terapije igrom koja pruža sigurno okruženje koje dopusta djetetu da bude ono sto jest i da na primjeren način (kroz igru) izrazi svoje unutarnje sukobe i napetosti. Kroz terapiju igrom dijete dobiva mogućnost rješavanja konflikata s kojima se susreće i stvaranja novih, zdravijih obrazaca ponašanja.
 
Terapijska igra može pomoći djeci koja se suočavaju s teškoćama poput:
  • teškoća u školi i socijalnim odnosima
  • ADHD
  • napetost, tjeskoba, stres
  • gubitak voljene osobe ili razdvajanje
  • ljutnje i agresivno ponašanje
 
Trenutno na raspolaganju imamo ISKLJUČIVO prijepodnevne termine! Ako prema inicijalnom upitniku možemo pružiti podršku Vašem djetetu, nužni su dolasci 1xtjedno kroz 12 tjedana. Dijete mogu dovesti i bake i djedovi ?
 
Pišite nam u inbox ili na mail adresu terapijaigrom53@gmail.com
Terapija igrom je BESPLATNA za svu djecu našeg grada! ❤️