Domaći plastelin

DOMAĆI PLASTELIN – I MOJE RUČICE TO MOGU!

U sklopu metodičkih vježbi iz kolegija Metodike upoznavanja okoline 2 na Učiteljskom fakultetu: Odsjek u Petrinji, pod vodstvom profesorice Edite Rogulj, studenti su se odlučili pridružiti “Vrtiću od kuće”. Obzirom da u ovim neobičnim vremenima nisu u mogućnosti dolaziti u Dječji vrtić Petrinjčica i družiti se s djecom, vrijedni studenti su odlučili snimati aktivnosti kako bi djeci uveseljavali dane koje provode kod kuće.

Video-aktivnost o izradi domaćeg plastelina rad je studentica 3. godine Ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja, Danijele Sivonjić i Martine Korša. Studentice su imale male pomagače prilikom izrade plastelina i društvo za kasniju igru. Vjerujemo da će se naši vrtićanci razveseliti kad vide djecu u akciji i poželjeti i sami iskusiti istu zabavu! 🙂