Gradonačelnica Petrinje Magdalena Komes obišla naše objekte povodom Dana vrtića

Uvijek nam je drago kada nekud idemo, a još više kada nam netko dođe u posjet u naše tople i vesele skupine! Povodom proslave Dana vrtića 13.10. 2023. u goste nam je došla gradonačelnica Grada Petrinje Magdalena Komes i zajedno s našom ravnateljicom Jasnom Mikulić obišla sve objekte u kojima se naši mališani nalaze. Pozdravila je sve skupine i voditeljicama objekata uručila prigodne poklone.

Svojim obilaskom također je provjerila uvjete u kojima djeca i zaposlenici borave te s ravnateljicom porazgovarala o preprekama s kojima se Vrtić suočava kao i rješenjima s kojima bi se boravak u Vrtiću dignuo na novu razinu kvalitete. Zadovoljna s opremom i općenitim stanjem vrtića, gradonačelnica je svima čestitala rođendan Vrtića i poželila puno igre, sreće i veselja u godini koja nam slijedi, a mi zahvaljujemo gradonačelnici na posjetu i brizi za nas i našu djecu koja su budućnost Grada Petrinje.