Medvjedić i Suncokreti na izletu u Zagrebu

U ponedjeljak, 20. svibnja 2024. godine, djeca odgojnih skupina Medvjedići i Suncokreti posjetili su Zoološki vrt u Zagrebu i MiniPolis sa svojim odgojiteljima: Teom Ćosić, Sanjom Zagorac, Slavicom Cerjak i Marijom Pranjić te asistentima Markom Branimirom i Klarom Gregurić. 

Naši su Medvjedići i Suncokreti na jedan dan postali vatrogasci, piloti, veterinari, stomatolozi, građevinari, frizeri, vozači tramvaja, radijski i TV voditelji i još puno toga što nudi tematski grad MiniPolis. Nakon iskušavanja u raznim zanimanjima i ručka zaputili smo se u Zoološki vrt. Djeca su se susrela s raznim životinjama koje nemaju priliku vidjeti svaki dan u njihovoj neposrednoj okolini, od sitnih kukaca, riba i ptica do golemih zmija, guštera, medvjeda, lavova, krokodila i slično.

Puni oduševljenja, dojmova, znanja i veselja vratili smo se u naše vrtiće gdje su nas s nestrpljenjem dočekali roditelji kojima smo danima nakon prepričavali naše zgode i prizore s ovog uzbudljivog i zanimljivog izleta!