MJUZIKL U NAŠEM VRTIĆU

                   Mjuzikl „Složna obitelj“ u Dječjem vrtiću Petrinjčica

            Kazalište „Produkcija Z“  održala je  je za djecu redovnog programa i programa predškole u Dječjem vrtiću Petrinjčica  interaktivni, lutkarski kazališni mjuzikl „Složna obitelj“.

            U ovom mjuziklu djeci je predstavljena obitelj, kao osnovna i najvažnija cjelina njihovog odrastanja, sazrijevanja i života. Obitelj kao ishodište ljubavi, brige dobrote i zajedništva, dolazi u jednom trenutku u iskušenja ( jer se pojavio čarobnjak Zlik), ali u konačnici pobjeđuje sve i ostaje složna obitelj. Kroz priču se vješpto provlače osnovne higijenske i prehrambene navike, te ih se prezentira djeci kroz pjesme na vrlo nenametljiv i prihvatljhiv način.

            Obitelj nas obilježava i daje nam do znanja tko smo i što smo.

Na poklon je  dječji vrtić dobio CD sa  pjesmama koje  prate predstavu.

Koliko se djeci svidjela predstava , najbolje govori pitanje djeteta : „Kada ćete doći opet?“