OBAVIJEST O POČETKU PROGRAMA PREDŠKOLE

OBAVIJEST O POČETKU PROGRAMA PREDŠKOLE

(obvezan i besplatan za djecu u godini prije polaska u osnovnu školu koja nisu obuhvaćena redovnim programom)

 

Obavještavamo Vas o početku Programa predškole:

 • 1.10.2020. u objektu Izvor (Ulica Milana Dujnića 25)
  • 1. grupa od 16:30 do 18:50
  • 2. grupa od 16:40 do 19:00
 • 2.10.2020. u objektu Slap (Ulica Ivane Brlić Mažuranić 12)
  • 1. grupa od 16:30 do 18:50
  • 2. grupa od 16:40 do 19:00

Telefonski ćete biti informirani o grupi koju će dijete pohađati. Daljnji raspored bit će vam objašnjen prilikom prvog dovođenja djeteta.

Tijekom pedagoške godine naše odgojiteljice voditeljice programa predškole će pripremati aktivnosti za djecu i na internetskoj stranici vrtića, pa molimo za suradnju sve roditelje koji za to imaju mogućnost. Kako je to izgledalo dosad, pogledajte na našoj internetskoj stranici u rubrici Kutak za roditelje –> Priprema za školu! Ostalima predlažemo povremeno provođenje aktivnosti s djecom za prvi razred osnovne škole dostupne na televizijskim programima. 

Za djecu je potrebno pripremiti i ponijeti: “šlape”, bocu s vodom, pernicu s bojicama, flomasterima, olovkom, gumicom, šiljilom, škaricama i ljepilom, blok za crtanje (2 komada) i kolaž papir. Molimo vas da blokove za crtanje i kolaž označite imenom i prezimenom djeteta.

 

VAŽNO

U SKLADU S UPUTAMA HZJZ-A, MOLIMO VAS DA:

 • mjerite temperaturu djetetu prije dolaska u vrtić i zapisujete u bilježnicu/blokić koji spremate u djetetov ruksak,
 • dolazite u dogovoreno vrijeme prilikom dovođenja i odvođenja djeteta i ne zadržavate se ispred vrtića,
 • ispred vrtića održavate preporučeni razmak u odnosu na druge osobe,
 • ne nosite plišane igračke, dekice, jastuke i slično u vrtić,
 • ukoliko ulazite u prostore vrtića, dezinficirate obuću pri ulasku na postavljenoj dezbarijeri, dezinficirate ruke dezinfekcijskim sredstvom pri ulasku (djeca peru ruke pri ulasku u skupine), pravilno nosite maske u zatvorenim prostorima vrtića (prekriven nos i usta), te održavate preporučeni razmak u zatvorenim prostorima vrtića.

Molimo vas da proučite 

—> Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2020./2021. 

Ističemo važnost pridržavanja svih epidemioloških mjera radi zaštite zdravlja djece, vas roditelja i nas zaposlenika vrtića. Molimo vas da redovito pratite našu internetsku stranicu i obavijesti na vratima vrtića te proučite i pridržavate se uputa koje objavljujemo.

 

Zahvaljujemo se na suradnji i veselimo početku druženja, igranja i učenja s vašom djecom!