Obavijest o potpisivanju ugovora

OBAVIJEST O POTPISIVANJU UGOVORA

 

Poštovani roditelji,

kao što je ranije najavljeno, potpisivanje ugovora za roditelje novoupisane djece održat će se od 25. do 27.8.2020. u objektu Duga, Braće Hanžek 10 (u sobi zdravstvene voditeljice na drugom katu vrtića) od 8:30 do 14:00 sati.

Molimo vas da

  • pri dolasku pozvonite i pričekate ispred ulaza do poziva,
  • održavate preporučeni razmak,
  • dezinficirate obuću na dezbarijeri na ulazu, a ruke sredstvom za dezinfekciju pri ulazu,
  • nosite zaštitnu masku za lice u prostorima vrtića.

Dijete je upisano u dječji vrtić tek nakon potpisivanja ugovora. Ugovor potpisuju oba roditelja. Na potpisivanje ugovora može doći jedan ili oba roditelja – u slučaju da dođe jedan roditelj, ugovore nosi kući na potpis drugom roditelju i vraća u vrtić.

Zbog epidemioloških razloga neće se održati zajednički uvodni roditeljski sastanak za sve roditelje novoupisane djece. Sve važne informacije ćete dobiti pri potpisivanju ugovora i na prvom roditeljskom sastanku u skupini vašeg djeteta o kojem ćete biti pravovremeno obaviješteni.

Obzirom na trenutne vrlo promjenjive i nepredvidive okolnosti, molimo vas da redovito pratite obavijesti na našoj internetskoj stranici kako biste bili pravovremeno i valjano informirani o vrtićkim zbivanjima. —> http://vrtic-petrinjcica.hr/

Zahvaljujemo vam se na suradnji i razumijevanju!

Vaš DV Petrinjčica