OBAVIJEST – OBRADA ZAHTJEVA ZA UPIS

OBAVIJEST – OBRADA ZAHTJEVA ZA UPIS U TIJEKU

 

Poštovani roditelji,

u tijeku je obrada zahtjeva za upis u redoviti program za pedagošku godinu 2023./2024. predanih putem sustava e-Građani. Putem sustava roditelji će tijekom ovog perioda, sve do utorka 25.4.2023. godine, na navedene e-mail adrese zaprimati poruke u slučaju da zahtjeve treba dopuniti s obrazloženjem zbog čega (npr. ako nedostaju dokazi za označene kriterije, informacije u inicijalnom upitniku i sl.). Molimo roditelje da zahtjeve dopune i vrate najkasnije do srijede 26.4.2023., kako bismo zahtjeve mogli još pregledati i evaluirati u roku. Zahtjevi u statusu “evaluiran” su pregledani i bodovani.

O daljnjim informacijama vezanima za upis ćete biti pravovremeno obaviješteni.

 

*Potvrde o obavljenom sistematskom zdravstvenom pregledu predavat će se prilikom potpisivanja ugovora u kolovozu.

 

Zahvaljujemo vam se na suradnji!

Vaš Vrtić