Obavijest roditeljima o provedbi Programa predškole

OBAVIJEST RODITELJIMA O PROVEDBI PROGRAMA PREDŠKOLE

 

Poštovani roditelji,

u skladu s Preporukama za rad s djecom rane i predškolske dobi u dječjim vrtićima Ministarstva znanosti i obrazovanja, za djecu koja nisu uključena u odgojno-obrazovni rad u dječjem vrtiću, program predškole bit će organiziran kroz rad na daljinu putem službene internetske stranice vrtića.

Odgojiteljice voditeljice programa predškole u Dječjem vrtiću Petrinjčica, u suradnji s pedagoginjom i psihologinjom vrtića, pripremat će svakodnevno  aktivnosti za naše predškolce. Od ponedjeljka, 11. svibnja u našem internetskom Kutku za roditelje u novoj rubrici Priprema za školu pronađite aktivnosti za djecu, poticajne za razvoj vještina bitnih za polazak u školu.

U našem internetskom Kutku za roditelje već postoje neke aktivnosti za djecu prikladne i u pripremi za školu.

Vas roditelje molimo da, u ovim posebnim, neobičnim i svima nepredvidivim vremenima, zajedničkim snagama omogućimo našim predškolcima realizaciju programa predškole na ovaj način. 

U našem Kutku za roditelje možete čitati o tome što je sve važno u pripremi djeteta za polazak u školu.

Lijep pozdrav do ponedjeljka i prvih aktivnosti!