Obnova objekta Slap

U prostorijama Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Sisak, 05. prosinca 2019. godine potpisani su i uručeni ugovori o dodjeli bespovratnih nacionalnih i EU sredstava. Riječ je o projektima iz programa: Program sufinanciranja provedbe EU projekata na regionalnoj i lokalnoj razini za 2019.godinu, Program održivog razvoja lokalne zajednice, Program za poboljšanje infrastrukture na područjima naseljenim pripadnicima nacionalnih manjina te Razvoj poduzetništva u gradu Petrinji.

Zamjenica petrinjskog gradonačelnika Viktorija Kaleb je potpisala Ugovor u ime grada za unutarnju obnovu objekta „Slap“ Dječjeg vrtića Petrinjčica. Naziv projekta je Unutarnja obnova objekta SLAP Dječjeg vrtića Petrinjčica, a riječ je o projektu iz Programa za poboljšanje infrastrukture na područjima naseljenim pripadnicima nacionalnih manjina. Odobreni iznos sufinanciranja je 100.000,00 kuna.

Ugovor je potpisan s Ministarstvom regionalnoga razvoja i fondova EU.