OBNOVA VRTIĆA NAKON POTRESA

OBNOVA VRTIĆA NAKON POTRESA

 

U rujnu su s radom započela dva vrtićka objekta koja su značajnije stradala u potresu. Od srca još jednom zahvaljujemo našim donatorima, Raiffeisen banci koja je u potpunosti preuzela obnovu objekta Slap, te Gradu Slavonski Brod, koji je pomogao u obnovi objekta Duga. Sretni smo što smo pedagošku godinu započeli u obnovljenim objektima i što naša djeca uživaju u ugodnom okruženju.

Otvoren prvi u potpunosti obnovljen objekt javne namjene nakon potresa

Donacijom obnovljen još jedan objekt Dječjeg vrtića Petrinjčica

 

Veseli nas što je započela i najavljena dogradnja centralnog vrtićkog objekta Izvor i što svakodnevno kroz prozore svjedočimo napretku projekta, a djeca uživaju u neiscrpno bogatom poticajnom okruženju, puni dojmova! Vjerujemo da ćemo uskoro, uz malo strpljenja i sreće za dobre vremenske prilike, moći izvještavati o pripremama za otvorenje!