Petrinjske mažoretkinje predstavile svoje aktivnosti

U petak, 10.11. 2023. godine, u vrtiću se plesalo na svakom uglu, a za sve su zaslužne Petrinjske mažoretkinje. One su zajedno sa svojim trenericama posjetile naše vrtićke objekte i našim mališanima predstavile svoje zanimljive nastupe. Sigurni smo da su djeca doma otišla puna dojmova te stoga ovim putem pozivamo sve zainteresirane da se pridruže Petrinjskim mažoretkinjama u njihovim aktivnostima i pomognu im nastaviti odlične uspjehe koje postižu!

Informacije o upisu možete naći na ulazima naših vrtićkih objekata, kao i upisne listiće koje si možete uzeti ako se odlučite na polazak u Petrinjske mažoretkinje!

Termini upisa su ponedjeljkom i srijedom u 19:30 u Osnovnoj školi Mate Lovraka u Petrinji, a pridružiti se mogu sve djevojčice i dječaci od 4 godine pa nadalje.