PJESMICE ZA DJECU

PJESMICE ZA DJECU

Internet pruža pregršt zanimljivih pjesmica i video zapisa za djecu. Vodite računa da sadržaji koji su djeci dostupni budu njima primjereni te da djeca ne provode previše vremena uz ekran. Ipak, posebno u ovo vrijeme kad su razdvojeni od svojih vrtićkih prijatelja, razveselit će ih pokoja iz vrtića poznata pjesmica. Također, pravo je vrijeme s djecom što više raditi na razvoju higijenskih navika, u čemu mogu pripomoći edukativni video zapisi. Mali trik: djetetu omiljenu pjesmicu možete iskoristiti kao “mjerač vremena” tijekom pranja ruku u trajanju od barem 20 sekundi.

Prstići - kako ste gospodine? :) - YouTube Prstići – kako ste gospodine?

Pjesmica uz pokrete - Dječji vrtić Petrinjčica Pjesmica uz pokrete – kotači autobusa

Prste ima ruka svaka - YouTube Prste ima ruka svaka

Drvo na travnjaku :) - YouTube Drvo na travnjaku

Ovako se ruke miju - dječja pjesma - YouTube Ovako se ruke miju

Dječje pjesme - Party Mix | Kad si sretan i druge pjesmice - YouTube Kad si sretan

Higijena - YouTube Higijena

Prste ima ruka svaka - YouTube Prste ima ruka svaka

Uspavanke za djecu i bebe | Laku noć i druge dječje pjesmice - YouTube Uspavanke