Poštovani i dragi roditelji

Poštovani i dragi roditelji,

 

nadamo se da našu poruku primate zbrinuti i okruženi dragim ljudima. U ovoj velikoj tragediji koja je zadesila naš grad i sve nas, i naš vrtić pretrpio je materijalnu štetu. Zahvalni smo što su djeca koja su boravila u vrtiću i naši zaposlenici dobro. Obzirom na okolnosti, obavještavamo vas da vrtić neće raditi u narednom periodu, sve do završetka sanacija i osiguravanja uvjeta za siguran povratak vaših i naših mališana. Obavještavat ćemo vas o razvoju događaja. Ukoliko možemo pomoći vama ili poznajete nekoga od naših korisnika kome je potrebna pomoć u vidu potrepština za djecu ili na neki drugi način molimo vas da se obratite našoj vrtićkoj psihologinji na e-mail adresu dvpetrinjcica.psiholog@gmail.com ili na broj 099 369 9138.

Želimo vama i vašim obiteljima svako dobro i mirne dane koji su pred nama!

Vaš Vrtić