POZIV RODITELJIMA NA GRUPE PODRŠKE

POZIV RODITELJIMA NA GRUPE PODRŠKE

 

Poštovani roditelji,

Vrtić je suradnji sa Savezom društava “Naša djeca” Hrvatske i Centrom za podršku roditeljstvu “Rastimo zajedno” proveo grupe psihosocijalne podrške nakon potresa za sve zaposlenike našeg vrtića. Vjerujemo da smo se na taj način osnažili za osobne i radne izazove koji su pred nama!

U planu nam je u narednom periodu održati i susrete podrške za roditelje u popodnevnim terminima – susreti su osmišljeni kako biste

  • osvijestili vlastite i druge uobičajene reakcije na traumatski događaj,
  • osvijestili vlastite resurse za nošenje s ovim događajima i otkrili neke nove načine,
  • upoznali se s uobičajenim reakcijama djece na traumatski događaj i mogućim načinima pomoći djeci.

 

Za daljnje planiranje važno nam je imati informacije o zainteresiranim roditeljima. Molimo Vas sve koji ste zainteresirani da se najkasnije do četvrtka 4.3.2021. javite na e-mail adresu vrtićke psihologinje dvpetrinjcica.psiholog@gmail.com s podacima o Vašem imenu i prezimenu te nazivu  skupine koju polazi Vaše dijete. Informacije o terminima susreta dobit ćete naknadno. Za dodatne informacije psihologinju možete kontaktirati na broj 099 3699 138.


Vaš Vrtić