REZULTATI UPISA U REDOVITI PROGRAM

Rezultati upisa djece u redoviti program predškolskog odgoja i obrazovanja
Dječjeg vrtića Petrinjčica za pedagošku godinu 2021./2022.

 

Poštovani roditelji/skrbnici,

ovdje možete preuzeti i provjeriti rezultate upisa djece u redoviti program za pedagošku godinu 2021./2022. Rezultate možete provjeriti preko UID-a zahtjeva kojega ste predali kroz sustav e-Građani.

 

 • Roditelj/skrbnik nezadovoljan rezultatom upisa može podnijeti žalbu Upravnom vijeću vrtića  e-poštom upisi@vrtic-petrinjcica.hr ili poštom na adresu Dječji vrtić Petrinjčica, Milana Dujnića 25, 44250 Petrinja do 11. kolovoza 2021. godine.

 

 • Potpisivanje ugovora s korisnicima usluga održavat će se od 24. do 26. kolovoza 2021. godine u periodu od 8:30 do 13:00h u centralnom vrtićkom objektu IZVOR (Milana Dujnića 25). U skladu s epidemiološkim preporukama molimo da pozvonite i pričekate poziv za ulaz u prostore vrtića. O eventualnim promjenama pratite obavijesti na mrežnim stranicama vrtića.
 • Dijete je upisano u dječji vrtić tek nakon potpisivanja ugovora. Dijete se uključuje u program početkom pedagoške godine od 1. rujna 2021. odnosno kako je to utvrđeno ugovorom.
 • Prilikom potpisivanja ugovora, roditelj/skrbnik je obvezan vrtiću dostaviti:
  • potvrdu o obavljenom sistematskom zdravstvenom pregledu predškolskog djeteta prije upisa u dječji vrtić,
  • presliku iskaznice imunizacije (podaci o procijepljenosti),
  • presliku zdravstvene iskaznice.

 

 • Sudjelovanje roditelja/skrbnika u cijeni programa utvrđuje se u skladu s Odlukom o cijenama usluga Dječjeg vrtića Petrinjčica, Petrinja („Službeni vjesnik“  24/02, izmjena i dopuna „Službeni vjesnik“ 40/06 i 77/19).

 

 

 • Molimo da redovito pratite mrežne stranice našeg vrtića za nove obavijesti i informacije.

 

*Informacije se odnose na sve roditelje koji su predali zahtjev za upis djeteta u redoviti programSVE INFORMACIJE O PROGRAMU PREDŠKOLE (MALA ŠKOLA) BIT ĆE OBJAVLJENE NAKNADNO.