Stigao je prosinac, mjesec darivanja!

Petrinja; 7. prosinca 2018.g.

Stigao je prosinac, mjesec darivanja!

Članice Humanitarnog društva Sveti Kvirin Sisak, koje u Sisku djeluje već 26 godina i ove su godine odlučile igračkama i slikovnicama darivati djecu Dječjeg vrtića Petrinjčica Slap.

„Tijekom jesenskih mjeseci smo organizirali akciju prikupljanja dječjih igračaka na koju su se građani Siska spremno odazvali i evo nas sa svim tim igračkama ovdje kod vas, jer želimo razveseliti mališane.“ – izjavila je predsjednica društva Božena Slanac.

Kutije s igračkama preuzele su odgojiteljice Marija Pavelić Tintor i Gordana Pećirko, a radosni „Suncokreti“, u znak zahvalnosti za donirane igračke, su svojim darežljivim gošćama spremno otpjevali prigodnu pjesmicu i na oproštaju im uručili božićnu čestitku, koju su tog jutra sami izradili.

Tekst: Gordana Pećirko, odgojiteljica savjetnica

Fotografije; PS portal