SUDJELOVANJE LAVIĆA U LIKOVNOM NATJEČAJU

SUDJELOVANJE LAVIĆA U LIKOVNOM NATJEČAJU

 
 
 
Djeca iz odgojno-obrazovne skupine Lavići su svojim likovnim radovima sudjelovala u kreativnom likovnom natječaju “VOLIM MLIJEKO!” koji je organizirao Dukat.
Ove godine je tema natječaja bila Šuma i ja, prijatelja dva, te je na natječaj pristigao rekordan broj radova. U natječaju je sudjelovalo 425 osnovnih škola i 219 vrtića koji su poslali više od 10.000 likovnih uprizorenja prijateljstva sa šumom i šumskim svijetom. Za svaki pristigli likovni rad Dukat će u suradnji s Hrvatskim šumama posaditi jedno drvo, a ove godine će to biti 11.000 stabala. Djeca su šumu, životinje i prijatelje u šumi slikala tehnikom vodene boje te su za svoje sudjelovanje dobila priznanja. Lavići su tako akciji pomogli s četiri rada, četiri nova stabla u šumi.  Iz dječjih radova tako će niknuti još jedna šuma!
 

 

Više o natječaju pogledajte na https://www.volim-mlijeko.hr/