Sudjelovanje na tradicionalnom petrinjskom Tominju

SUDJELOVANJE VRTIĆA NA TRADICIONALNOM PETRINJSKOM TOMINJU

 

Prošlog vikenda je naš vrtić sudjelovao na tradicionalnom petrinjskom Tominju, gdje su odgojiteljice prodavale izrađene božićne ukrase. Novčani prilog koji je prikupljen ovom akcijom Vrtić je odlučio donirati Udruzi osoba s invaliditetom Sisačko-moslavačke županije, mnogima poznatoj po objektu Mala kuća u Petrinji kao središnjem mjestu okupljanja i organiziranih sadržaja za djecu s teškoćama u razvoju. Vrtić je ovom malom gestom htio zahvaliti Udruzi na svemu što čini za našu lokanu zajednicu, posebno za djecu koja su i naši korisnici. U prigodnom posjetu Maloj kući, ravnateljica Vrtića Jasna Mikulić je sa suradnicama prikupljeni novčani iznos predala izvršnoj direktorici Udruge Snježani Tomašević.

Veliko hvala svima koji su svojim sudjelovanjem na Tominju doprinijeli ovoj akciji! 🙂

-> Održano tradicionalno Tominje u Petrinji