U posjetu školama

Proteklog tjedna su se naši predškolarci iz svih naših vrtićkih objekata uputili sa svojim odgojiteljicama u obližnje osnovne škole kako bi se upoznali s novom i uzbudljivom okolinom koja ih čeka na početku ovogodišnje jeseni.

Zajedno s prvašićima smo pjevali, plesali, pisali po ploči i zavirili u njihove knjige i bilježnice kako bismo bili spremni na sve izazove koje će učiteljice pred nas staviti za nekoliko mjeseci. Puno smo toga naučili, ali i pokazali svoje znanje koje smo skupili u vrtiću te iz škole otišli nestrpljivo iščekujući naš polazak u prvi razred i nove pustolovine koje nam ona pruža.

Zahvaljujemo se 1. Osnovnoj Školi Petrinja, Osnovnoj školi Dragutina Tadijanovića i Osnovnoj školi Mate Lovraka što su nas rado ugostili i pokazali nam svoj šareni i veseli prostor!