Uskrsna radionica za djecu društva Naša djeca Petrinja

Društvo Naša djeca Petrinja sprema nam uzbudljiv uskršnji period za našu djecu. Prosljeđujemo vam njihov poziv na jednu zabavnu i kreativnu radionicu!

“Uskrs je vrijeme radosti, boja i zajedništva, a ove godine želimo proslaviti Uskrs na poseban način – kroz kreativnu Uskrsnu radionicu za djecu! Pozivamo vas da nam se pridružite u srijedu 27.3.2024. od 16:30-17:30 u Centru novog života u dvorani iznad DM-a.

Naša radionica bit će ispunjena raznovrsnim aktivnostima koje će djeci omogućiti da pokažu svoju kreativnost i maštovitost. Od izrade Uskrsnih košarica, izrade čestitki, do bojanja i izrade raznih Uskrsnih ukrasa, bit će tu mnogo toga za istraživanje i stvaranje.

Također, obećavamo puno smijeha, radosti i blagdanskog duha!

Pozivamo vas da se pridružite ovom događaju i podijelite s nama vašu kreativnost i radost Uskrsa. Budite s nama u srijedu kako bismo zajedno stvorili čarobnu atmosferu i obogatili ovo posebno blagdansko vrijeme.”

Radujemo se vašem dolasku!