Uskršnja čarolija u Centru novog života

Jutros su naša djeca iz skupina Tratinčice, Pčelice i Medvjedići, zajedno sa svojim odgojiteljicama, pomoćnicima i pedagoginjom, posjetili Centar novog života kako bi unijeli malo uskrsnog veselja!

U suradnji s Poslovnim zonama Petrinja, djeca su vlastitim rukama izradila prekrasne ukrase i s puno veselja ih, uz pomoć odraslih, objesila na drvca oko Centra. Simbolično, upravo za Uskrs – blagdan novog početka, naši najmlađi uljepšali su prostor simbola obnove naše Petrinje nakon teških dana.

Djecu su razveselili i slatki poklončići koje su im darovali dm-drogerie markt d.o.o. i Poslovne zone Petrinja – hvala im na lijepim iznenađenjima!

Ova lijepa aktivnost uljepšala je dan svima – djeci, korisnicima i posjetiteljima Centra, a naša djeca još su jednom pokazala koliko velika srca imaju.