VRTIĆ OD KUĆE – POKUS

POKUS – KAKO SAPUN UTJEČE NA BAKTERIJE I VIRUSE?

 

Događaji koji su u posljednje vrijeme postali dio naše svakodnevice i kod djece pobuđuju znatiželju pa se često nađemo pred pitanjima pametnih glavica na koja nam je teško odgovoriti. Zašto je važno prati ruke i kako sapun utječe na bakterije i viruse otkrijte s djecom u ovoj zanimljivoj video-aktivnosti!

Aktivnost je u okviru kolegija Metodika upoznavanja okoline 1 pod mentorstvom profesorice Edite Rogulj pripremila studentica 3. godine Ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja Učiteljskog fakulteta, odsjek u Petrinji, Žaklina Mlinarić. Tako nastavljamo suradnju s Učiteljskim fakultetom i u ovoj pedagoškoj godini, a u rubrici Aktivnosti za djecu pogledajte kakvim su zanimljivim aktivnostima dosad vrijedni studenti već obogatili našu internetsku stranicu i dječja iskustva.