Vrtić od kuće

NOVO – VRTIĆ OD KUĆE

Dječji vrtić Petrinjčica ima dugogodišnju tradiciju suradnje s Odsjekom Učiteljskog fakulteta u Petrinji kroz mentorstva odgojitelja, provođenje oglednih aktivnosti i drugih aktivnosti za studente i sa studentima te provođenje pedagoške prakse studenata. U sklopu metodičkih vježbi iz kolegija Metodike upoznavanja okoline 2 na Učiteljskom fakultetu: Odsjek u Petrinji, pod vodstvom profesorice Edite Rogulj, studenti su se odlučili pridružiti “Vrtiću od kuće”. 

Obzirom da u ovim neobičnim vremenima nisu u mogućnosti dolaziti u Dječji vrtić Petrinjčica i družiti se s djecom, vrijedni studenti su odlučili snimati aktivnosti kako bi djeci uveseljavali dane koje provode kod kuće. Njihove video-aktivnosti za djecu pratite u našoj rubrici Aktivnosti za djecu u našem web Kutku za roditelje. Vjerujemo da će se naši vrtićanci, osim odličnim aktivnostima, razveseliti možda i nekim već poznatim licima! 

Prva aktivnost je već spremna! Pogledajte, uživajte i zabavite se s djecom🙂